یکشنبه 6 مهر 1399

اردوی بازدید از مجموعه زندیه
نویسنده : مدیر سایت    
چهار شنبه 9 اسفند 1396
    
بازدید: 450
    
زبان : فارسی
    

این اردو در تاریخ 96/11/2 برگزار گردید.

 افتخار می کنم که عشق به کودکان کشورم ما را به این راه سوق داد تا با یاری خدای متعال در عرصه آموزش و پرورش خدمت کنیم.مدرسه جلوه ای است از تحقق مراحل حیات و بالندگی – کانون عرصه خدمات و فرصت های تعلیم و تربیت و اصلاح موقعیت دانش آموزان.

در این راستا دبستان و پیش دبستانی غیردولتی هوشمند فرشتگان از ابتدای تاسیس تاکنون تلاش کرده است با برنامه ریزی دقیق و کارآمد و تاکید بر دغدغه های فرهنگی تربیتی بر پایه روابط انسانی در تکوین شخصیت دانش آموزان جهت ورود به زندگی شایسته فردی – خانوادگی و اجتماعی قدم بردارد.

توکل ما بر خدای مهربان و افتخار ما همکاری با نیروهای متعهد – پرانرژی – هدفدار و خلاق با راهنمایی مدرسان علوم تربیتی و آموزشی و اساتید مجرب- همکاری اولیا فرهیخته و همت و پشتکار دانش آموزان هدفدار و پر تلاش است.

استفاده از روش های فعال تدریس – استفاده بیشتر از تکنولوژی آموزشی- تقویت انگیزه برای بکارگیری روش های نو – ایجاد و تقویت توانایی رایانه ای همراه با زیرساخت هوشمندسازی – تقویت روحیه هنری- ایجاد انگیزه و بسترسازی – پژوهش و تحقیق در هر دو سطح دانش آموزی و کادرآموزشی- زیبا سازی محیط و حفظ بهداشت- زمینه سازی جهت رشد استعدادهای دانش آموزان – بیدار نگه داشتن و تقویت فطرت خداشناسی – انسانیت و آموزه های دینی در دانش آموزان و بسیاری برنامه های دیگر از تدابیر این دبستان است. امید به اینکه روز به روز در این راستا موفق تر باشیم. آمین  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.